Česká republika > Jihočeský kraj > Písek a okolí

Jednoduchá orientace a kontakt

Nyní máte k dispozici přehled ubytovacích zařízení v okolí Vámi vybraného města. K dispozci máte kratký popis zařízení, cenu za osobu a noc v Kč a telefonní kontakt pro rezervaci. Chcete-li se dozvědět o ubytování více, klikněte na odkaz a budete přesměrováni na domovské stránky zařízení.

Zpět na Jihočeský krajDoporučujeme v tomto regionu

Hotel Bílá růže*** / Písek / od 625 Kč / 382 21 49 31 / hotelbilaruze@seznam.cz

Nově zrekonstruovaný hotel Bílá růže *** se nachází v centru města Písku. Jako jediný má podzemní garáže, dále restauraci, pizzerii, školící salonky a sály, saunu a krásné venkovní terasy s výhledem na řeku Otavu. Vybavení :: TV, SAT, telefon, vlastní WC, vlastní koupelna, WiFi, hotelová restaurace, zvířátka povolena, bazén, klimatizace. Více info.

Hotel Cadillac / Písek / od 500 Kč / 382 27 13 46 / cadillac.pisek@seznam.cz

Hotel se nachází v centru Písku cca 300m od Starého mostu. Nadherná lokalita a široké možností pro odpocinek. V hotelu denní muzic-bar (v pátek diskoteka), carambol, šípky, fotbal. Tenisová kurty, zimní stadion (v letním období - inline plocha), atletický stadion ( 150 metrů ), plavecký stadion, koupaliště, restaurace jsou v blizkosti. Více info.

HOTEL BIOGRAF / Písek / od 670 Kč / 380 425 510/ recepce@hotelbiograf.com

Hotel ****, v centru města, 48 moderních pokojů, včetně snídaně formou bufetu. Garážová stání 200m od hotelu.Vybavenost hotelu, poskytované služby a servis personálu je orientován jak na VIP hosty vyhledávající bezpečnost, srdečnost a pohodlí domova, tak i pro obchodní klientelu využívající vysokorychlostní WiFi.Více info.

Bártův dvůr Přeštěnice / Přeštěnice / od 250 Kč / 603 990 670/ stvanovi.prestenice@volny.cz

Bártův dvůr Přeštěnice nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením. Restaurace je otevřena denně od 10.00 do 22.00. Nabízíme snídaně, obědy,večeře, oslavy,školení, večírky, grilování, rožnění selat.TV, radio, vlastní WC, vlastní koupelna, parkoviště, hotelová restaurace,zvířátka povolena, letní terasa. Více info.

Manhattan penzion / Písek / od 450 Kč / 728 639 447 / manhattanpenzion@centrum.cz

Nový luxusní penzion nedaleko historického centra 10 min.pohodlnou chůzí.Nabízíme ubytování ve 3 pokojích jednolůžkových,dvojlůžkových 20m2,ve 2 malých apartmánech 30m2a ve 2velkých apartmánech 40m2./možnost pohodlných přistýlek.Na všech pokojích je WC,koup.sprcha,LCD Tv,Wifi internet.Možno snídaně a další stravování.Více info.

Chalupa na jihočeské samotě / Kašina Hora / od 130 Kč / 720 111 666 / jkabele@volny.cz

Rekreační ubytování na stylové chalupě v klínu řek Vltavy a Otavy (10 km od soutoku) pro cca 10 osob.Standartní vybavení s možností soukromí u bazenu. Vybavení :: TV, telefon, vlastní koupelna, vlastní kuchyňka, parkoviště, WiFi, zvířátka povolena, bazén. .Uzavřený dvůr a třetí objekt je společný.Více info.

Statek Probulov / Probulov / od 150 Kč / 775 646 461 / klara@mujsvet.eu

Jednoduché ubytování na funkčním statku pro nenáročné lidi kteří mají rádi zvířata a chtějí si zajezdit na koni. K dispozici samostatně stojící nově zrekonstruovaný domeček 2 místnosti (2 + 3 lůžka), WC, sprcha a klubovna s kuchyňkou naproti přes dvůr. Vybavení :: vlastní koupelna, vlastní kuchyňka, parkoviště, zvířátka povolena. Více info.

Rekreační domek / Stará Vráž / od 300 Kč / 603 920 824 / brynda.petr@seznam.cz

Nově postavený rekreační domek na oploceném pozemku vedle rodinného domu ve vzdálenosti cca 300 m od lázní Vráž. V domku se nachází jedna obytná místnost ( standartní vybavení, 2 postele, rozkládací gauč,...), kuchyňský kout (plně vybaven pro možnost vaření), koupelna s wc. Zvířátka povolena, letní terasa, bezbarierový přístup. Více info.

Sportovně-rekreační areál Radava / Milevsko / od 175 Kč / 608 910 810 / info@sport-radava.cz

Restaurace, ubytování v chatkách, bazén, tenis, nohejbal, beach volejbal, stolní tenis, kulečník, grilování selat, koutek pro děti s malým bazénkem, víkendové kulturní akce, sportovní turnaje, vlastní parkoviště aj. Vybavení :: TV, SAT, radio, parkoviště, zvířátka povolena, bazén, letní terasa. Více info.

Penzion Furiant / Cerhonice / od 300 Kč / 776 610 259 / penzionfuriant@centrum.cz

se nachází 20 km od Písku směr Praha v obci Cerhonice 2 km od hlavní silnice. Nabízí dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkami s WC a sprchovým koutem a dva pokoje jednolůžkové s přistýlkou. Celková kapacita je 10 lůžek. Možnost snídaní, obědů a večeří.Restaurace s kapacitou 45 míst, terasa 40 a sál 100 míst.Možnost parkování + 2 garáže.Více info.

Penzion u Mikešů / Líšnice u Milevska / od 200 Kč / 604 345 934 / mikesovi.ubytovani@seznam.cz

Nabízíme celoroční ubytování v apartmánu 1.patra RD. Hosté mají k dispozici dva samostatné pokoje oddělené obytnou halou s TV, koupelnu s WC a kuchyňský kout (lednice, mikrovlnka, varná konvice a základní nádobí). Po dohodě možnost snídaně či polopenze. Parkování je možné v oplocené zahradě u domu, kola či kočárky lze uschovat v uzamykatelné garáži. Více info.

Vyberte si své ubytování u nás. UbytováníProVás.cz

 

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

UbytováníProVás.cz