Česká republika > Jihočeský kraj > Strakonice a okolí

Jednoduchá orientace a kontakt

Nyní máte k dispozici přehled ubytovacích zařízení v okolí Vámi vybraného města. K dispozci máte kratký popis zařízení, cenu za osobu a noc v Kč a telefonní kontakt pro rezervaci. Chcete-li se dozvědět o ubytování více, klikněte na odkaz a budete přesměrováni na domovské stránky zařízení.

Zpět na Jihočeský krajDoporučujeme v tomto regionu

Chalupa na Šumavě / Nahořany / od 200 Kč / 606 1861 459 / vankova.nahorany@centrum.cz

Nové podkroví zemědělské chalupy na Šumavě s výhledem na Boubín, houby, lesy, cyklostezky, kulturní památky, v okolí přírodní i umělá koupaliště, dvůr s drobným zvířectvem, venkovní terasa s posezením a možností grilování, vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Natáčel se zde film Trhák, Princezna ze mlejna. Celoroční provoz.Více info.

Penzion FOTO-ART / Blatna / od 400 Kč / 603 213 456 / hanzlik@foto-art.cz

Tří hvězdičkový penzion nabízí ubytování v jedno až třílůžkových pokojích (možnost přistýlky na max 4 lůžka). Vybavení odpovídá západoevropskému standartu (vlastní koupelna i WC, televize, satelit, přípojka na internet, lednice, fén...) Ideální podmínky pro odpočinek v přírodě: turistiku, cyklistika, rybaření, houbaření. Více info.

Zámek Lnáře / Lnáře / od 600 Kč / 728 731 567 / info@lnarecastle.cz

Barokní zámek Lnáře - Díky své poloze a vybavení je zámek Lnáře ideálním místem pro pořádání významných společenských, kulturních a obchodních akcí, např. konferencí, seminářů, školení a firemních prezentací. Zámek Lnáře nabízí možnost luxusního ubytování ve třech stylových apartmá a v nově zařízených zámeckých pokojích.Více info.

Penzion Hanka / Strakonice / od 230 Kč / 737 043 662 / penzionhanka@seznam.cz

Ubytování poskytujeme v komfortně zařízených pokojích, apartmá nebo apartmá se samostatným vchodem. Celková kapacita v Penzionu "HANKA" je 20 lůžek. Nabídka ubytování v penzionu s dvou až třílůžkovými pokoji s kuchyňkou, televizí, ledničkou a sociálním zařízením. Vybavení :: TV, SAT, vlastní kuchyňka, zvířátka povolena.Více info.

Penzion a restaurace "V Ráji" / Strakonice / od 400 Kč / 775 682 868 / vladimir.soukup@tiscali.cz

Penzion se nachází v klidné části města Strakonice a přitom blízko centra. V bezprostřední blízkosti se nachází sportovní hala, tenisová hala, hala na házenou, fotbalový stadion, in-line dráha, zastávka MHD, les. Penzion nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV .Více info.

Ubytování a hospoda "Na statku" / Blatná / od 300 Kč / 383 491 007 / odyssea@volny.cz

Statek ve vesničce v blatenské kotlině /500 rybníků,tvrze,mlýny/,kde je vše uzpůsobeno pro vás: maštal=sauna a vířivka, stodola=koncerty a divadla, chlívky=školící místnost/25os/ a sad=bazén,hřiště,ulička lásky,sál,lokál,pec na selata aj. V našem sále (100 míst) můžete uspořádat svatbu - i obřad "na sadu" .Více info.

Farma Malenice / Malenice / od 250 Kč / 737 887 985 / info@farmamalenice.cz

Rodinná farma nabízí ubytování s možností strávení dovolené nebo víkendu zejména pro rodiny s dětmi nebo prarodiče s vnoučaty, které mohou nahlédnout do venkovského života, mohou se seznámit s chovem hospodářských zvířat (slepic, králíků, koček, psů, kachen, hus, krůt, ovcí, krav a koní). Pro zájemce je možná jízda na koni.Více info.

Ubytování v soukromí / Katovice / od 250 Kč / 728 526 896 / janochovajana@seznam.cz

Ubytování u řeky Otavy. Bus +vlak (500 m), nedaleko se také nachází restarace a hostinec. 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový a 1x jednolůžkový pokoj. V případě zájmu možnost ubytování se snídaní.Všechny pokoje mají společnou koupelnu a kuřácký kout. Možnost využití prostorného balkonu. Parkoviště přímo před objektem.Více info.

Chata Ája / Makarov / od 175 Kč / 602 278 000/ nemo.sumava@tiscali.cz

Nabízíme pronájem chaty v pošumaví pro rodinnou rekreaci, u lesa, tiché místo. Vhodné pro 4-5 osob, ohniště, gril, terasa, TV, satelit, přírodní koupaliště. V blízkosti památky i sportovní areály.Víkendová chata v podhůří Šumavy. Vybavení :: TV, SAT, radio, vlastní WC, vlastní kuchyňka, parkoviště, bezbarierový přístup, venkovní ohniště. Více info.

PENZION SLUNCE / Blatná / od 400 Kč / 775 560 217 / penzion.blatna@seznam.cz

Nabízíme kvalitní ubytování v nově postaveném a nově zařízeném penzionu ve dvoulůžkových , třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem,WC, předsíň, TV se SAT příjmem,WIFI Internet, lednici, rychlovarnou konvici.Půjčování jízdních kol.Více info.

Vyberte si své ubytování u nás. Ubytovani-pro-vas.CZ

 

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

UbytováníProVás.CZ