Česká republika > Jihočeský kraj > Tábor a okolí

Jednoduchá orientace a kontakt

Nyní máte k dispozici přehled ubytovacích zařízení v okolí Vámi vybraného města. K dispozci máte kratký popis zařízení, cenu za osobu a noc v Kč a telefonní kontakt pro rezervaci. Chcete-li se dozvědět o ubytování více, klikněte na odkaz a budete přesměrováni na domovské stránky zařízení.

Zpět na Jihočeský krajDoporučujeme v tomto regionu

Báječný domov / Tábor / od 300 Kč / 381 259 915 / bajecnydomov@ckmraz.cz

Dáváte přednost ubytování v soukromí? Nabízíme Vám plně zařízený zcela nový dvoupokojový byt s vybavenou kuchyní a terasou v klidné části Tábora. Počet lůžek: ložnice 2; pokojík 1; obývák 2 a více (nouzově). Byt a terasa mají výhled na zahrady, okolní rodinné domy a vilky a do vzdálenější krajiny.Více info.

VILA FILIP / Dudov / od 250 Kč / 774 522 450 / fidu@seznam.cz

Vila FILIP - kapacita 20 osob Zahrada, bazén, posezení, stolní tenis, ohniště, houpačky, volejbal. Dva samostatné byty - v každém kuchyně, obývací pokoj, koupelna. Celkem 7 ložnic. U každé chalupy bazén, zahrada, posezení, houpačka, stolní tenis, ohniště, gril. Možnost ubytování zaměstnanců.Více info.

Pension Kostnický dům / Tábor / od 400 Kč / 723 470 516 / info@kostnicky-dum.cz

Hlavní předností Kostnického domu č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra města, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí (50m). Bydlíte přímo v centru Starého města.Více info.

Penzion NA HRADBÁCH / Tábor / od 390 Kč / 723 663 773/ nahradbach.tabor@volny.cz

Penzion se nachází přímo v historickém centru města na Tržním náměstí. Nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností 1 až 2 prýstýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, částečně TV+satelit, rádio. Snídaně se podávají v restauraci o kapacitě 20 míst formou bufetu. Naproti penzionu je parkoviště os. aut. Více info.

Pension ALFA / Tábor / od 425 Kč / 381 256 165/ alfa@pensionalfa.cz

Penzion Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora - města proslulého bohatstvím historických a kulturních památek.Alfa nabízí ubytování v 10 pokojích s kapacitou 27 lůžek.Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna+WC), telefon, WIFI a TV. Více info.

Zámek Oltyně / Oltyně - Opařany / od 740 Kč / 602 215 347 / hana.hercikova@fhca.cz

Pobyt v romantickém prostředí novorenesančního zámku Oltyně 13 km od Tábora poskytuje klidné ubytování v rodinném prostředí uprostřed 8-hektarového anglického parku. K příjemnému pobytu nabízíme pět zcela odlišných velice prostorných apartmánů a tři dvoulůžkové pokoje. V objektu je příjemně vyhřívaný bazén s protiproudem. Poskytujeme zajímavé slevy ! Více info.

Hotel Relax u Drsů / Tábor / od 450 Kč / 381 263 905 / drs@hotel-relax.cz

Nově postavený 3* Hotel nabízí ubytování ve 23 převážně dvoulůžkových, moderně vybavených pokojích a velice kvalitní služby ve vinárně, stylové podzemní restauraci a hotelovém sále, vhodným pro uspořádání školení,kongresů,prezentací, svateb, podnikových i soukromých večírků. Sauna, vířivá vana,posilovna, SOLNÁ JESKYNĚ. Více info.

Chatky a apartmán Roudná / Roudná / od 250 Kč / 607 752 698 / jana.bobacikova@volny.cz

Jedná se o dvě čtyřlůžkové chatky, vybavená kuchyňka, WC a sprcha 20 m od objektu, dále jeden dvoulůžkovy apartmán 1 + 1 s vlastním WC a sprchou + čtyřlůžkový pokoj v patře, u řeky Lužnice, dvě pískovny, lesy, rybaření. Vybavení :: TV, vlastní kuchyňka, parkoviště, zvířátka povolena, bezbarierový přístup, venkovní ohniště. Více info.

PENZION A RESTAURACE U RŮŽE / Sezimovo Ústí / od 300 Kč / 381 271 362 / pavel.roob@seznam.cz

Penzion U Růže se nachází v turisticky atraktivním kraji v jihočeském městečku Sezimovo Ústí, nedaleko Tábora. K ubytování zde slouží 2 jednolůžkové a 9 dvoulůžkových pokojů, z toho je jeden s rohovou vanou a 2 třílůžkové z toho jeden bezbariérový. V Penzionu U Růže budete vítáni i se svým zvířecím miláčkem. Více info.

Penzion-restaurace Na Mýtě / Sezimovo Ústí / od 600 Kč / 381 214 730/ penzion-namyte@seznam.cz

Penzion a restaurace Na Mýtě, se nachází nedaleko Tábora, v poklidném městečku Sezimovo Ústí I, též známém jako “Paďousy“ nedaleko Benešovy vily. Nabízíme ubytování v nově zařízených pokojích v klidném prostředí. K dispozici máme 7 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Více info.

Hotel U Draka / Bechyně / od 740 Kč / 381 211 053 / hotel-u-draka@seznam.cz

Hotel U Draka se nachází v malebném jihočeském lázeňském městě Bechyni. Do hotelu není bezbariérový přístup, není proto vhodný pro ubytování invalidních občanů. Celková ubytovací kapacita hotelu je 20 míst s možností přistýlek a je poskytována celoročně. Parkovat lze na hotelovém parkovišti nebo před hotelem. Více info.

PRIVAT ŠMÍDOVÁ PETRA / Tábor / od 250 Kč / 606 464 413 / privatsmidova@seznam.cz

Ubytování se nachází v rodinném domě v podkroví s hezkým výhledem na historické centrum. Ubytování je možné v dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém apartmámu,ke kterému náleží vybavená kuchyň,balkon a koupelna. Další pokoj je čtyřlůžkový s vybaveným kuchyňským a sprchovým koutem.Vybavení :: TV, vlastní WC, vlastní koupelna. Více info.

Vyberte si své ubytování u nás. UbytováníProVás.cz

 

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

Rekreační balíčky pro Vás

Lázně
.
Cyklo
..
Hory
.
Agroturistika
..
Masáže
.

UbytováníProVás.cz